Added to your basket
Lukumäärä:
Välisumma: ( tuotetta ostoskorissasi)
Sorry, unfortunately this product is currently out of stock
Myprotein CLA 1000 mg
Tarvitsemasi tujaus Omega 6 -rasvahappoja kätevien geelikapseleiden muodossa
Säästä: 2,85 €
Loppuunmyyty
Myproteinin voimakas Konjugoitu linolihappo (CLA) sisältää 1000mg CLA:ta per kapseli mikä on markkinoiden voimakkain saatavilla oleva tuote.
Konjugoitu linolihappo (CLA) on luontaisesti esiintyvä vapaa rasvahappo jota on mm. juustoissa, maidossa, lampaassa ja naudanlihassa sekä useissa prosessoiduissa ruoissa - mutta vain pieniä määriä! Saadaksesi riittävästi CLA:ta sinun tulisi nauttia näitä ruokia suuria määriä mikä myös johtaisi suurien kalorimäärien nauttimiseen.
CLA auttaa tutkimusten mukaan rakentamaan lihaskudosta ja vähentämään kehon rasvaa sekä yleisesti parantamaan terveyttä!
CLA sisältää:
CLA Cis9 (Trans11 isomer) - 38.9%
CLA Trans10 (Cis12 isomer) - 37.9%
Aktiiviset CLA:n isomeerit yhteensä - 76.8%
SÄILYTYSOHJE
Säilytetään viileässä ja kuivassa.
HUOM.
Suositeltua annostusta ei saa ylittää. Ravintolisää ei tule käyttää monipuolisen ruokavalion korvikkeena. Säilytettävä lasten ulottumattomissa. Jos olet raskaana, imetät, sinulla on jokin sairaus tai käytät reseptilääkkeitä, kysy neuvoa lääkäriltä ennen ravintolisien käyttöä.
Huomaa, että tämän tuotteen etiketit on saatavilla ainakin englanniksi. Ranskan-, italian-, saksan-, espanjan-, tanskan-, ruotsin- ja suomenkieliset etiketit ovat myös saatavilla tuotteesta riippuen.
- Tukee painonpudotusta
- Voi nostaa energiatasoja
- Voimakas antioksidantti
Käytö 2 kapselia 1-3 kertaa päivässä.
Annoskoko: 2 kapselia
Annoksia per säiliö: 30-90
Konjugoitu linolihappo 80% (safloriöljystä), gelatiini (kapselin kuori), glyseroli, vesi.
Sisältää per: | 2–6 kapselia (päiväannos) |
Konjugoitua linolihappoa (CLA) | 2–6 g |
Ei arvioita.
Kirjoita arvostelu ja osallistu 100€ tuotepaketin arvontaan