Välisumma: ( tuotetta ostoskorissasi)
Myprotein Iso:Pro 97 Isolaatti
10 Arvostelut
Lukumäärä:
10 Arvostelut
Arvosteluiden viitatessa elintarvikkeisiin tai kosmeettisiin valmisteisiin, tulokset voivat vaihdella henkilöstä toiseen. Asiakkaiden arviot ovat toisistaan riippumattomia eivätkä edusta The Hut Groupia.
Maustamaton versio osoittautui varsin tympeäksi makuelämykseksi. Yleensä tykkään neutraalin makuisesta, mutta tässä on katkera sivumaku. Siedettävän rajoilla, mutta en silti taida tilata toista kertaa, sen verran teki välillä tiukkaa saada tämä alas. Vaahtoaakin sen verran, että ei hyvä. Proteiinipitoisuudesta ja edellä mainitusta siedettävyydestä irtoaa kuitenkin kaksi tähteä.
Ilmoita väärinkäytöstäOlosuhteiden pakosta jouduin maustamatonta tilaamaan...Eihän tästä oikein positiivista arvostelua voi antaa,koska maku ja haju on sen verran härskejä ! Mutta nuon hyvällä proteiini pitoisuudella ajaa asiansa hyvin :)
Ilmoita väärinkäytöstäYksi laadukkaimpia isolaatteja joita tullut kokeiltua. -Sekoittuu hyvin veteen -Suklaa makuna jatkuvassa kierrossa ja siihen ei kyllästy, koska makeus on pidetty sopivasti kurissa -Kuin suunniteltu sekoitettavaksi saman lafkan Instant Oatsin kanssa.. maukkaita hyviä hiilareita ja käsissä on kätevästi hyvä palkkari (slurps!)
Ilmoita väärinkäytöstäKokeilussa suklaa ja ehottomasti parasta suklaan makuista protskua tähän mennessä! tätä tilaan jatkossakin lisää.
Ilmoita väärinkäytöstäMaustamaton on sopivan neutraalin makuinen veden kanssa sellaisenaan. Suklaalla maustettu yllättävän makea, mutta toimii itsellä palautusjuomassa mukavasti. Natural Chocolate + saman lafkan Instant Oats toimii tosin hyvin yhdessä! Jos normiherat tökkii niin suosittelen kokeilemaan! Itsellä ainakin tulee välillä kehno olo vähemmän puhdistetuista heroista, mutta tämän kanssa ei mitään ongelmia. Pitää kokeilla vielä 95, mutta tarjoushinnalla mielestäni ehdottomasti hintansa väärti!
Ilmoita väärinkäytöstäMaustamatonkin todella hyvän makuinen. Todellakin hintansa arvoista tavaraa. Suosittelen!
Ilmoita väärinkäytöstäMainion makuinen, hyvin liukeneva proteiini. Toimii hyvin, mahtava protskupitoisuus. Imeytyy hyvin, sekoittuu hyvin. Lyömätön hintalaatu.
Ilmoita väärinkäytöstäTodella hyvä ja laadukas heraproteiini. Vatsa ystävällinen. Ainoa miinus tulee hinnasta,mutta massilta tulee jatkuvasti tarjouksia,jolloin hinta edullisempi. Maustetut ei ole liialla makeutuksella pilattu.
Ilmoita väärinkäytöstä+Sekoittuu hyvin +Hinta-laatu +Kevyt laktoosi-intoleranssi ei aiheuta ongelmia -Maku ei ole missään nimessä paha, mutta ei erityisen hyväkään
Ilmoita väärinkäytöstäNatural Chocolate oli todella herkullinen sellaisenaan tai... ensin sekaisin 1 annos Natural Chocolate prodea ja liraus vettä tai kookosvettä tai jotain maitoa (manteli, kookos), sekoitetaan keskennään kunnes tulee semmoinen mämmiä muistuttava massa... ja jäiset marjat perään ja pyöritellään koko komeus keskenään = herkullinen suklaakuorutus jäisissä marjoissa. Todella hyvää massa syntyy myös jonkun pähkinävoin kanssa.
Ilmoita väärinkäytöstä